Úspěchy školy

Úspěšně přijatí a studující žáci na uměleckých školách:

HUDEBNÍ OBOR

MICHAELA BERÁNKOVÁ - (varhanní třída Radka Hanuše). V roce 2018 absolvovala Konzervatoř Pardubice v oboru Hra na varhany u prof. Václava Uhlíře. Od roku 2018 studuje varhany na HAMU v Praze u prof. Pavla Černého.

BARBORA SACHEROVÁ - (klavírní třída Magdalény Jarošové). Od roku 2014/2015 studuje Konzervatoř Pardubice v oboru Hra na klavír.

ONDŘEJ MEJSNAR - (varhanní třída Radka Hanuše). Od roku 2014/2015 studuje Konzervatoř Pardubice v oboru Hra na varhany.

DENIS REMSA - (kytarová třída Aleše Vejnara). Od roku 2014/2015 studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze v oboru Hra na basovou kytaru.

MONIKA BUCHAROVÁ - (žákyně violoncellové třídy Jitky Jindřichové). Od roku 2015/2016 studuje na  Konzervatoři Pardubice v oboru Hra na violoncello.

MONIKA ŠNORBERTOVÁ - (varhanní třída Radka Hanuše). Od roku 2016/2017 studuje Konzervatoř Pardubice v oboru Hra na varhany.

LUKÁŠ KUŘÍK - (varhanní třída Radka Hanuše). Od roku 2019/2020 studuje Konzervatoř Pardubice v oboru Hra na varhany.

JAROSLAV MEJSNAR - (klarinetová třída Veroniky Brádlové). Od roku 2019/2020 studuje Pražskou konzervatoř v oboru Hra na klarinet.

VÝTVARNÝ OBOR (vyučující Mgr. Pavlína Štanglerová):

Studující od školního roku 2016/2017:

PAVLÍNA BARANÍKOVÁ - Přijata na Střední uměleckoprůmyslovou školu hudebních nástrojů v Hradci Králové, obor Design interiéru

MICHAELA FORBELSKÁ - Přijata na Střední uměleckoprůmyslovou školu hudebních nástrojů v Hradci Králové, obor Design interiéru

ŠÁRKA ŠOURKOVÁ - Přijata na Střední školu vizuální tvorby Hradec Králové, obor Grafický design

TEREZA HAVLOVÁ - Přijata na Střední školu Náhorní (Praha), obor Design, propagace a výstavnictví.

TEREZA MEJDROVÁ - Přijata na Střední školu Náhorní (Praha), obor Design, propagace a výstavnictví.