Postupové komisionální zkoušky

Místo konání: ZUŠ Karla Halíře Vrchlabí
Druh akce: ostatní

Popis akce

• Postupové a komisionální zkoušky probíhají v souladu s vyhláškou č. 71/2055 Sb., v platném znění a dle platného Školního vzdělávacího programu ZUŠ Karla Halíře Vrchlabí
  • Žáci, kteří ukončují vzdělávání na naší škole (kromě absolventů) podají žádost o ukončení vzdělávání nejpozději do 7.6.2024

• Žáci Hudební školky postupují do PHV automaticky, zkoušku nevykonávají.

• Absolventi 7. ročníku I. stupně a 4. ročníku II. stupně komisionální zkoušku nevykonávají, pokud svůj repertoár představí v rámci absolventského vystoupení.

• Z důvodu konání komisionálních zkoušek je výuka v tomto termínu zrušena.

• Žádost o mimořádné konání zkoušky v níže uvedeném náhradním termínu podávají zákonní zástupci vedení školy na příslušném formuláři (www.zus-vrchlabi.cz, O nás, Dokumenty) a to osobně nebo na e-mail zastupce@zus-vrchlabi.cz. Nejzazší termín - 30.5.2024.

Zveřejněno dne 2.1.2024.