Žáci přijatí na umělecké školy

Hudební obor:

MONIKA ŠNORBERTOVÁ - (varhanní třída Radka Hanuše). Od roku 2016/2017 začíná studium Konzervatoře Pardubice v oboru Hra na varhany.

Výtvarný obor  (vyučující Mgr. Pavlína Štanglerová):

PAVLÍNA BARANÍKOVÁ - Přijata na Střední uměleckoprůmyslovou školu hudebních nástrojů v Hradci Králové, obor Design interiéru.

MICHAELA FORBELSKÁ - Přijata na Střední uměleckoprůmyslovou školu hudebních nástrojů v Hradci Králové, obor Design interiéru.

ŠÁRKA ŠOURKOVÁ - Přijata na Střední školu vizuální tvorby Hradec Králové, obor Grafický design.

TEREZA HAVLOVÁ - Přijata na Střední školu Náhorní (Praha), obor Design, propagace a výstavnictví.

TEREZA MEJDROVÁ - Přijata na Střední školu Náhorní (Praha), obor Design, propagace a výstavnictví.

Gratulujeme všem úspěšně přijatým žákům naší školy a přejeme hodně sil do další tvůrčí práce v oblasti umění!

Radek Hanuš, ředitel školy