Zuzana Havlová

Na naší škole vyučuje zobcovou flétnu, soubory fléten (Zobáček, Flauto Rosso) a vede big bandovou přípravku Junior Band. Po vrchlabském gymnáziu vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě ve třídě J.Kvapila a obor Sociální pedagogika se zaměřením na Etopedii na Univerzitě Hradec Králové. Absolvovala interpretační kurzy u zahraničních lektorů, kurzy Montessori pedagogiky a kurz Repektovat a být respektován. Své pedagogické zkušenosti obohatila na stážích v hudebních školách v Káhiře (Egypt) a v Nairobi (Keňa). Její žáci pravidelně vystupují na kulturních akcích. Soubor Flauto Rosso se opakovaně zúčastnil ústředního kola soutěže Základních uměleckých škol. Cílem její práce je rozvíjet hudebnost žáků a podporovat sociální aspekt hudebních škol. Hudební škola je nejen prostor pro vzdělávání, ale především pro setkávání a získávání nových zážitků.