Distanční výuka

K distanční výuce používá naše škola platformu Microsoft Teams

Přístupové e-maily a hesla obdrží žáci školy od svých pedagogů.

____________________________________________________________

Vážení rodiče a žáci,

od středy 14. října 2020 přechází naše škola rozhodnutím Vlády ČR na distanční výuku. Níže naleznete materiály pro předmět hudební nauka s pracovními listy na jednotlivé týdny, stejně tak látku z nehudebních oborů. Individuální výuka bude probíhat rovněž distančně a to ideálně podle stávajících rozvrhů hodin. Vaši třídní učitelé vás budou kontaktovat a domluví si s vámi další postup a organizaci výuky. Je důležité, abyste všichni používali systém elektronické žákovské knížky, kam dostáváte rovněž veškeré informace - kontaktujte nás, pokud máte problém se vstupem do elektronické žákovské knížky.

Od pondělí 2.11.2020 přechází celá výuka teoretických kolektivních předmětů (Hudební nauka, PHV, Hudební školka a další) do prostředí Microsoft Teams.

I nadále tu zůstáváme pro vás, neváhejte se na nás obrátit, pokud budete mít jakýkoli dotaz.

Radek Hanuš, ředitel školy

____________________________________________________________

TANEČNÍ OBOR VÝUKOVÉ MATERIÁLY   | CVIČENÍ - 1.skupina  |  CVIČENÍ - 2.skupina

VÝTVARNÝ OBOR ÚKOL

LITERÁRNĚ - DRAMATICKÝ OBOR  LDO I - ÚKOLY  |  LDO II - ÚKOLY   | archív: 12.-16.10 - LDO I  | LDO II

HUDEBNÍ OBOR

Hudební nauka - týden od 19.10. do 23.10.2020

Vážení rodiče,
rádi bychom Vás informovali o zasílání a vyhodnocování pracovních listů z hudební nauky v naší škole, které bude probíhat následovně:
1) můžete pracovní listy zasílat naskenované, ofocené e-mailem (pokud máte dostupnou techniku)
2) nebo vytisknout pracovní listy a odevzdat svým třídním učitelům první týden v listopadu po otevření školy

Vyhodnocení všech pracovních listů a úkolů proběhne první listopadový týden.
Děkujeme.

Hudební školka (J.Ryšavá) PRACOVNÍ LIST  | archív: 12.-16.10. - list č.1 | list č.2

Hudební školka (L.Šimůnková) NOTY 1 | NOTY 2-3 | NAHRÁVKA 1  2  3

Přípravná hudební výchova (J.Ryšavá) PRACOVNÍ LIST | archív: 12.-16.10.

1. ročník (J. Ryšavá) PRACOVNÍ LIST | archív: 12.-16.10

2. ročník (J. Ryšavá) PRACOVNÍ LIST | archív: 12.-16.10.

3. ročník (Z. Cejnarová) PRACOVNÍ LIST

4. ročník (R. Hanuš) PRACOVNÍ LIST (druhý týden)

Archív: 12.-16.10. PRACOVNÍ LIST | KRKONOŠSKÁ PÍSEŇ OD BENECKA VEDE CESTA - noty | KRKONOŠSKÁ PÍSEŇ OD BENECKA VEDE CESTA - mp3

5.ročník (J.Nývltová) PRACOVNÍ LIST