V rámci projektu Vrchlabí a Kowary - 8 škol společně

realizovala naše škola tyto akce:

01.12.2019 - Adventní koncert

V rámci adventního koncertu v neděli 1. prosince 2019 zazněly tradiční české adventní a vánoční zpěvy, zejména výběr písní z díla Capella Regia Musicalis Karla Václava Holana Rovenského v podání pedagogů a žáků naší školy. Představili se sólisté - Lenka Šimůnková, Michaela Prokopcová, pěvecký sbor a instrumentální soubor pod vedením Pavla Jandejska a Radka Hanuše. Ke spolupráci jsme jako hosty přizvali naše přátele z partnerského města Kowary v Polsku, kteří rovněž představili svůj program a na závěr koncertu došlo také ke společnému zpěvu nádherné polské vánoční písně Maličký Ježíšek. Zasvěcené a krásné duchovní slovo měl farář Církve československé husitské, pan Tomáš Karel.

FOTOGALERIE: https://hory200.rajce.idnes.cz/Adventni_koncert_ZUS_Karla_Halire_1.12.2019/

20.01.2020 - Výtvarný workshop ve Vrchlabí - linoryt

04.02.2020 - Výtvarné dílny v Kowarech - linoryt, sádroryt